Babyface Thulium Lazer

Paylaş:

30’li yaşlar geçtikten sonra, küçük, büyük, kadın, erkek herkeste bir gençleşme isteği ortaya çıkıveriyor. Nasıl da hızlıca yüzümüzde, ellerde, boyun ve dekolte bölgesinde, hatta tüm vücutta bir yer çekimine karşı koyamayış oluyor anlamak pek mümkün değil. Hiç fark etmeden yıllar hızla akıp giderken geride birtakım izler, hiç hoşumuza gitmeyen belirtiler bırakabiliyor ve hiçbirimiz de bunlardan memnun değiliz. İşte bu sebeple de estetik, kozmetik, tıp dünyası her geçen gün yeni, yepyeni teknoloji ürünler ve metotlarla yaşlanmayı kader olmaktan çıkarıyor. Evet, artık yaşlanmak kader değil ve mutlaka fiziksel görünümünden memnun olmayan herkes için en az bir tane metot var. Madem imkanlar elveriyor, teknolojik olanaklar da bizim yararımıza kullanılıyor neden 3 – 5 yaş daha genç görünmeyelim ki?

İşte bu tür soruların tüm dünyada pek çok kişinin kafasında kendine yer bulduğunun bilincinde olan bilim ve tıp insanları yeni bir yöntemle “bebek gibi” bir cilde sahip olmamızı garantiliyor. Babyface Thulium Lazer bizler için yeni nesil gençleştirme, güzelleştirme, yılların izlerini silme amaçlı uygulanan bir anti – aging işlemidir.

Babyface Beauty nedir?

Babyface Beauty, bilinen tüm gençleştirme metotlarının ötesine geçen bir cilt bakım sistemidir. Babyface Beauty uygulamasında thulium lazer teknolojisinin yardımıyla çok etkili anti- aging özellikli maddeler cildin alt katmanlarına ulaştırılarak cilde gençleşme adına optimum fayda sağlanmaktadır. Aslında bunu şöyle düşünmekte fayda var; bizler her gün cildimize iyi bakmak, cilt bakımı yapmak için pek çok kozmetik ürün kullanıyoruz. Bu kullandığımız ürünler genellikle cilt yüzeyinde kalıyor, çok az bir bölümü cilt tarafından tamamen emilebiliyor. Peki, bu faydalı ürünler, maddeler cildin yüzeyinde kalmayarak alt katmanlara ulaşabilseydi çok daha faydalı olmaz mıydı? Elbette ki, çok iyi olurdu değil mi? İşte Babyface Beauty de bu mantıkla hareket ediyor. Cilde çok daha fazla fayda sağlıyor.

Babyface Beauty; 1927 nanometre dalga boyuna sahip olan thulium lazer sistemi ile yapılan bir cilt bakım ve cilt yenileme uygulamasıdır. Bu işlemde thulium lazer ışınları ile deride mikro -kanallar açılır ve cildin sahip olduğu soruna göre seçilen A vitamini, C vitamini, Tranexamicacid; Resveratrol, kök hücre içeren nano partiküküllü Lasemd ampulleri cilde verilir, cilde yedirilir. Bu uygulamada hem thulium lazerin etkisinden hem de cilt altına verilen ampüllerin antioksidan; anti-aging ve aydınlatıcı etkisinden faydalanılır. Hal böyle olunca da çok daha hızlı bir şekilde yenilenen, canlanan, beslenen ve elbette ki gençleşen bir cilde sahip olmak mümkün olur.

Babyface Beauty thulium lazerin avantajları nelerdir?

• 10 – 15 dakikalık bir uygulama süresi ile diğer uygulamalara göre oldukça kısa sürelidir.
• Anesteziye ihtiyaç duyulmayacak kadar ağrısız, sızısız bir yöntem olduğu için ağrı eşiği çok düşük olanlara bile uygulanabilir.
• İşlem sonrasında oluşan ve kısa bir süre içinde geçen hafif bir kızarıklıktan başka herhangi bir yan etkisi ve zararı yoktur.
• İşlemden hemen sonra kişi günlük iş ve sosyal yaşamına geri dönebilir.
• Hedeflenen görünüme kavuşmak için birkaç seans yeterli olmaktadır.

Babyface thulium lazer uygulaması neden etkilidir?

Babyface thulium lazer uygulaması, gelişmiş bir lazer işleminin cilde özel ve çok faydalı özel içeriğe sahip dermo -kozmetik ampullerle desteklendiği yeni nesil bir cilt yenileme sistemidir. Cildi yenileyen, tazeleyen, gençleştiren zengin içerikli Babyface beauty ampullerinin cilt tarafından maksimum düzeyde emilebilmeleri için ideal ortamı sağlayan bu sistem, cildin içten dışa doğru iyileşmesini hızlandırmaktadır. Cilt gençleştirici olarak özel formüle sahip olan Babyface beauty ampulleri cildi yenileyen, gençleştiren, aydınlatan, lekeleri tedavi eden etkilere sahip olduğu için uygulamadan elde edilen sonuçlar gerçekten tatmin edici olmaktadır.

Babyface Beauty thulium lazer nasıl yapılır?

Babyface cilt bakımı iki aşamada yapılmaktadır. Bunun ilk aşamasını cildin ihtiyaç duruma göre thulium lazer ışığı ile cilt yüzeyinde oldukça küçük çapta dakikada 6.000 tane mikrokanallar açılır. Aynı sırada cilt sorununa göre seçilen uygun farmesötik ürünler hazırlanır. Yapılan 4 -6 dakikalık thulium lazer uygulamalarından sonra ikinci aşamada cildin durumuna göre thulium lazer desteği ile açılan deliklerden cilt altına kendi özel ürünleri gönderilir, yedirilir. Bunlar emildikten sonra da ortalama 10 dakika gibi bir süre boyunca maske uygulanır. Sonuç mu? Çok daha canlı, diri, genç ve kusurlarından arınmış bir cilt!

• Babyface thulium lazerin yüksek teknolojisi ile dakikada 6.000 mikro kanal açılır ve bu sırada kişi acı hissi yaşamaz.
• Babyface Beauty uygulaması sadece 6 dakika sürer ve kişi günlük hayattan kopmadan günlük aktivitelerine devam edebildiği için çok pratiktir.
• Lazer destekli cilt bakımını patentli nano-particuler ürünleriyle desteklemektedir. Cildin ihtiyacına göre uygulanan ampullerle cilde çok yönlü yenilenme desteği sunulur.

Babyface beauty ampullerinin  özellikleri

• Hiçbir koruyucu madde ya da kimyasal kullanılmadan tazeliğini korur ve hiçbir yan etkisi olmaz.
• Ampuller nano boyutlu moleküller Lasemd Ünitesi tarafından oluşturulmuş kanallar için en uygun duruma getirilmiştir. Bu sayede kanallar kapatıldıktan sonra bile bu özelliğini devam ettirir ve korur.
• Her cilde uygun, her cildin ihtiyacına karşılık verebilecek özellikte ampuller mevcuttur ve cilde özel olarak uygulanır.

Babyface thulium hangi amaçlar için kullanılır?

• Klasik bir cilt bakımı uygulaması,
• Ciltteki gözenekleri ve genel olarak cildi sıkılaştırma,
• Cildin beyazlatılması, ciltte renk tonu eşitsizliklerinin giderilmesi,
• Cildi parlatma,
• Cilde canlılık verme,
• Var olan kırışıklıkları azaltma ve giderme,
• Anti- aging bakımı yapma,
• Melazmayı giderme,
• Pigmentleri azaltma,
• Yara izlerini hafifletme, giderme,
• Boyun ve dekolte bölgelerinin bakımı ve gençleştirilmesi,
• Yaşlanmayı geciktirme, yaşlılık izlerini silme,

Babyface Beauty thulium hangi aralıklarla kaç seans uygulanır?

Diğer gençleştirme uygulamaları gibi Babyface Beauty thulium da ihtiyaca yönelik olarak yapılmaktadır. Bu bağlamda kişinin cildindeki soruna bağlı olarak genellikle 1 -2 hafta aralıklarla 3 -4 seans uygulanmaktadır. Yapılan tek seans bile fark edilir sonuçlar vermekle birlikte 3 – 4 seansın sonunda kişi cildinde belirgin bir iyileşme, gençleşme görmektedir.

Babyface Beauty thulium lazer uygulamasında yaş sınırı var mıdır?

Kesinlikle hayır! Babyface Beauty thulium lazer uygulamasını 18 yaşın üzerindeki herkese yapmak mümkündür. Buradaki 18 yaş da genellikle hastanın cildinin ihtiyaç profili göz önünde bulundurularak söylenmektedir. Bu işlem her yaştaki hastaya, hastanın cildiyle ilgili problemler göz önünde bulundurularak tasarlanmış formüllerle uygulanmaktadır. Babyface Beauty thulium lazer uygulaması; leke tedavisinden, kırışıklıkları azaltma, cildi canlandırma, daha parlak hale getirme, yaşlılık izlerini silme, akne izlerini düzeltme gibi pek çok ihtiyacı karşılayacak sonuçlar vermektedir. Cildinde belirgin bir sorun olmasa da sadece ileriki yıllara daha dinç bir cilt ile girmek isteyenler için de Babyface Beauty thulium lazerin çok faydası vardır.

Babyface Beauty thulium lazer etkileri kalıcı mıdır?

Babyface Beauty thulium lazer uygulamasının uzman ellerde, doğru şekilde yapılması durumunda uzun süre kalıcı etki verdiğini söylemek mümkündür. 3 – 4 seanslık bir uygulamanın ardından ihtiyaca göre istenirse 6 ay ya da 1 yıl sonra uzmanın da görüşü doğrultusunda yeniden yapılabilir.

Paylaş:
Siz Yorumlayın Doktorumuz Cevaplasın
Benzer Yazılar